Samsun Günlük Kiralık

Ülkemizin hem tarihi hem de doğal güzelliklerle dolu şehirlerinden biri olan, Karadeniz Bölgesinin en gelişmiş şehirleri arasında yer alan Samsun ilimizde günlük kiralık ev hizmetleri vermekteyiz.

Şehrin merkezinde uygun fiyatlı apartlar, lokasyon bazlı diğer ev seçenekleri, kaliteli hizmet anlayışıyla yolumuzda siz müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Günlük Ev

Günlük Kiralık Ev Konaklama Seçeneklerini Görmek İçin Tıklayın.

Apart

Konaklamak İçin Apartları Tercih Eden Misafirlerimiz Tıklayabilir.

Pansiyon

Samsun Pansiyon İhtiyacınızı Karşılamak İçin Burayı Tıklayabilirsiniz.

Otel

Samsun Otelleri ve Fiyatları Hakkında Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Dairelerde insanların en önemli beklentisi öncelikle güvenlik, sonra temizlik ve sonrasında ise kalitedir. Bizler binalarımızı güvenli semtlerden, bulunan bölgenin merkezine çok yakın veya tam merkezinde, güvenli bölgelerden seçiyoruz. Bu sayede hem müşterilerimizin merkez içerisine ulaşması için yol masraflarını sıfıra indiriyor hem de güvenlik sıkıntılarının önüne geçiyoruz. 

Samsun Günlük Kiralıklar Nerede?

Samsun şehri yapısı itibariyle geniş bir alana yayılmış bir şehirdir. Bu şehirde çeşitli bölgelerde Samsun günlük kiralık ev hizmeti veren firmalar vardır. Ancak bazı kiralık ev hizmetleri müşterileri son derece sıkıntıya sokan evlerde güvenlik tedbirlerinin alınmamış olduğu bölgelerde bulunmaktadır. Bizler ise evlerimizi merkeze yakın veya merkezin içinde yer alan bölgelerden seçtik. Aynı zamanda bina giriş çıkışları da 24 saat kontrol edilmektedir. Böylece en önemli konu olan güvenliği sizlere son derecede sağlamaktayız.

Samsun Günlük Kiralık Ev Atakum'da Var mı?

Samsun’un en güzel bölgelerinden biri olan, sahiliyle şehrin mavi yüzünü yansıtan Atakum sınırları içerisinde de Samsun günlük kiralık daire hizmeti vermekteyiz. Bu evlerimiz de aynı şekilde sahil kısımlarına oldukça yakın, yürüme mesafesinde bulunmaktadır. İşiniz neredeyse veya tatilinizi hangi bölgelere yakın geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek en yakın evler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yere zaman kaybetmeden ulaşma fırsatına sahip olacaksınız. Siz değerli müşterilerimizin zamanını daha planlı ve boşa geçmeyecek şekilde hazırlamanız için daha merkezi yerlerde, lüks yapılı binalarda günlük kiralık daire hizmeti vermekteyiz. 

samsun günlük kiralık
samsun günlük kiralık

Samsun da konaklama sektöründe çeşitli bölgelerde hizmet veren firmamızda gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz. Medikal Park Hastanesine  Yakın Apart, Pansiyon, Otel yada Günlük Kiralık Ev İhtiyacınızı karşılamak için buradayız. Hasta Yakınlarının güvenilir ve temiz bir dairede konaklaması için çaba gösteriyoruz. Bu Bölgedeki Evleri Görmek İçin BURAYA TIKLAYIN => SAMSUN MEDİKAL PARK KONAKLAMA

Samsun Atakum’da son zamanlarda gelişmeye başlayan ve bekarların, memurların ve çalışanların yerleşim merkezi haline gelen Mahallelerde Konaklamak istiyorsanız Seçiminiz Körfez ve Çobanlı arası olmasına dikkat edin. Sizlere bu konuda ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum. Yeni yerleşim yerleri olduğu için akşam saat 18:00’dan sonra market, büfe vs.. sorunu yaşanmaktadır. 

Samsun Merkez ilçeleri arasında Atakum hariç İlkadım, Canik ve Gazi Mah. yer almaktadır. Bu Mevkide konaklamak isteyen misafirlerimiz, araçları ile geliyorsa otoparkı olan dairelerimizi tercih etmeli aksi takdirde ufak sorunlar yaşanabilmekte. Sizlere ailenizle yada sevdikleriniz ile güvenilir bir yerde, kafanızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde hizmet verebilmemiz için aradığınız özelikleri bizlerle paylaşmalısınız.

Samsun Günlük Kiralık Ev Doğal Gaz ile Isıtılıyor.

Nerede olursa olsun seçeceğiniz bütün evler doğalgaz ile ısıtma imkanına sahiptir. 24 saat boyunca sıcak kalacak evinizde üşüme gibi sıkıntılarla karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Özellikle kış aylarında Samsun ilinin çeşitli bölgelerine seyahat etme zorunluluğu bulunan müşterilerimiz ısınma sisteminde sorun yaşamadan konaklama ihtiyacı duymaktadır. Bu sebeple bizler de bünyemizde bulunan evleri doğalgaz sistemi ile ısıtılan yerlerden seçtik. Yapacağınız seyahatlerde adeta kendi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz.

Dairelerimizin Tamamında Doğalgaz Isıtma Sistemi Kullanılmaktadır.
SAMSUN GÜNLÜK KİRALIK EVLERDE SICAKLIK DÜŞMESİN DİYE DOĞAL GAZI HİÇ KAPATMIYORUZ 100%
Samsun Günlük Kiralık Doğal Gaz Kombi

Doğal Gaz Kombili Daireler de Konaklayın.

Samsun pansiyon seçenekleri arasında en kaliteli hizmeti sunan firmamız bünyesinde birçok farklı bölgede ve farklı oda seçeneklerinde evler bulunmaktadır. Tek veya çift kişilik evler, ailecek kalınabilecek fazla kapasiteli evler istemeniz halinde bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. En kaliteli hizmeti sunmak için sizlere sağladığımız avantajlara uygun fiyata sahip olmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev Temiz mi?

En çok merak edilen ve talep edilen konulardan biri ise evlerin temizlik durumlarıdır. Şirketimiz bünyesindeki bütün evler, eski müşterilerimizin çıktığı andan itibaren yoğun bir temizlik sürecine girmekte ve tepeden tırnağa ayrıntılı temizlikle hazır hale getirilmektedir. Böylece Samsun’da lüks otellere vereceğiniz paranın çok daha ucuz fiyatıyla aynı kalitede temiz evler ve odalara sahip olabilirsiniz. Kaliteden ve temizlikten ödün vermeyen insanların ilk tercihi olarak firmamız hizmet vermeye devam etmektedir.

Kiralık daire hizmetlerimizde daima müşteri taleplerini dikkate alıyor ve o şartlara uygun ev seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca Samsun’a gelmeden yerinizi ayırtmak istiyor ve konaklama seçeneklerinizi garanti altına almak istiyorsanız gelmeden önce telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylece kalmayı planladığınız evi başkalarına kaptırmadan rezerve şekilde bekletebilirsiniz. En kaliteli Samsun günlük kiralık daireler, temiz ve güvenlikli hizmet yapısıyla bir telefon kadar uzağınızda. 

Yukarı