tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Samsun Günlük Kiralık Daire

Samsun Günlük Kiralık Daireler
Samsun Günlük Kiralık Daire Müşteri Memnuniyet Oranımız
%100 Müşteri Memnuniyeti 100%

Samsun Günlük Kiralık Daire de Siz Değerli Misafirlerimize Sunduğumuz İmkanlar.

Çift Kişilik Yataklar

Yatak Odalarında Çift Kişilik Yataklar Bulunmaktadır.

24 Saat Sıcak Su

Dairelerimiz de 24 Saat Sıcak Su Bulunmaktadır.

LCD Ekran TV'ler

Konaklama Yapacağınız Evde, LCD Ekran TV'ler Var.

7/24 İletişim İmkanı

7 Gün, 24 Saat Boyunca Bizi Arayıp Bilgi Alabilirsiniz.

Ödemede Kolaylık

Ödemelerinizi İster Nakit, İsterseniz Kredi Kartı İle Yapın.

MAKALEYİ OKUYUP SAMSUN GÜNLÜK KİRALIK DAİRE HAKKINDA BİLGİLERE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

Ülkemizin ve Karadeniz Bölgesinin en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olan Samsun ilinde konaklama imkanları da artık en yüksek kalitede sizlere sunuluyor. Eğer Samsun’a çeşitli amaçlarda yolunuz düştüyse ve konaklama ihtiyacınız bulunuyorsa hemen bizlere ulaşabilirsiniz. 

En kısa sürede aradığınız özelliklerde evi sizlere sunmak bizim görevimizdir. 

Geniş odalı ve sayıca kendinize en uygun evi seçerek, kısa süre içerisinde günlük kiralık evinizin anahtarını teslim alabilirsiniz. Ayrıca eğer yerinizin başkaları tarafından rezerve edilmemesini istiyorsanız, Samsun’a gelmeden önce hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylece artık ev talep ettiğiniz gün ve saatler aralığında sizin için ayrılmış olacaktır.

Samsun Günlük Kiralık Daireler

1+0 Günlük Kiralık Daire

Stüdyo Daire olarakta bilinen tek ve lüx olarak tasarlanmış odamızda, çift kişilik yatak, LCD TV, İnternet, Banyo & WC Bulunmaktadır. 2 Adet Havlu, Şampuan ve Tuvalet Kağıdı Mevcut

Samsun Günlük Kiralık Daire Merkez

1+1 Günlük Kiralık Daire

Yatak Odası, Oturma Odası, Mutfak, Banyo & WC Bulunan Dairemizde, Yatak Odasında Çift Kişilik Yatak Oturma Odasında, Oturma Grubu, Mutfak Yer Alıyor. Doğal Gaz Kombi Sistemi İle Isıtılmaktadır.

Samsun Günlük Kiralık Daireler

2+1 Günlük Kiralık Daire

Diğer Dairelerimizden daha geniş ve kullanışlı olan 2+1 günlük evlerimizde, ekstra olarak çoçuk odası yer almaktadır. Genellikle Aileler ve Kalabalık Gruplar Konaklama Yapmaktadır.

Samsun Günlük Kiralık Daire de Kaç Kişi Kalabilir?

Çok çeşitli ev seçeneklerimiz bulunmaktadır. Eğer tek kişi konaklamayı düşünüyorsanız sizler için 1+0 veya 1+1 evlerimizden herhangi birisini ayırabiliriz. Bu konuda tamamen tercih size kalmıştır. Ancak kalabalık bir grupla gelmeyi düşünüyorsanız da 2+1 ev seçeneklerimiz de mevcuttur. Üstelik sayıca daha fazla kişi olmanız durumunda aynı binadan birkaç tane daire ayırtabilir, böylece grubunuzdan ayrılmadan hem eğlenebilir hem de dinlenebilirsiniz.

1 Kişilik Günlük Kiralık Daireler

Samsun Günlük Kiralık Dairede Yemek Pişirebilirsiniz

Özellikle en çok merak edilen konulardan biri olan konu ise evlerde yemek pişirebilme olanağının olup olmamasıdır. Sizler için rezerve edeceğimiz dairelerde gerekli malzemeleri tedarik etmeniz durumunda yemek yapma konusunda herhangi bir sıkıntı yoktur. Ayrıca evlerimizde temel mutfak araç ve gereçleri de bulunmaktadır. Sizlere sadece yapacağınız yemeği düşünmek ve ürünleri tedarik etmek kalacaktır. Ardından yemeğinizi istediğiniz gibi hazırlayabilir ve sizler için uygun boyutlardaki yemek masalarında yemeğinizi rahatça yiyebilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Daire Yemek Siparişi
Günlük Kiralık Daireler de Yemeklerinizi Pişirebilirsiniz yada Dışarıdan Sipariş Verebilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Daire de Aileniz ile Konaklayabilirsiniz.

İnsanların en çok merak ettiği konulardan biri de konaklanacak çevrenin yapısının nasıl olduğudur. Genç insanlar belki kalabilir ancak aileler rahat eder mi? Diye sorular sormanız oldukça doğal. Ancak evlerimizin bulunduğu semtler merkeze oldukça yakın, güvenilir semtlerdir. Ayrıca bina içerisinde güvenliğinize sorun teşkil edecek kimse girememektedir. Bunun dışında diğer dairelerden herhangi bir rahatsız edici gürültü ile de karşılaşmayacaksınız. Samsun apart arayışlarınız da ki en ideal çözüm olarak evlerimizin yalıtımlarını yaptırmayı da ihmal etmedik. Böylece gürültüsüz ve güvenli bir şekilde konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Üstelik ailelerinizle birlikte gelseniz bile onları da memnun edecek tecrübeye ve kaliteli ev seçeneklerine sahibiz.

Samsun Günlük Kiralık Daire Aileler İçin Özel
Samsun Günlük Kiralık Daire Aileler İçin Özel Olarak 2+1 Evler ile Hizmetinizde.

Samsun Günlük Kiralık Daire Tüyap Fuar Merkezi

Samsun’da yapılan aktiviteler sebebiyle bazı dönemlerde ziyaretçi akını olabiliyor. Bu sebeple insanlar konaklamak için kaliteli bir yer arayışına giriyor. Sizlere Tüyap Fuar Merkezi’ne yürüme mesafesinde evlerimizin olduğunu da söyleme gereği duyuyoruz. Eğer fuar ziyareti yapacaksanız veya katılımcısıysanız sizleri en iyi şekilde ağırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Üstelik yürüme mesafesiyle kolayca ve zaman kaybetmeden fuar merkezine ulaşabileceksiniz. Merkezi konumlardaki çok sayıda evlerimizden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ama unutmayın. Fuar zamanları evlerimize olan talep de artabiliyor. Bu sebeple gelmeden önce yerinizi ayırtmanız ve konaklama seçeneklerinizi garanti altına almanız için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Güzel ülkemizin en değerli şehirlerinden biri olan Samsun’a il dışından gelecek misafirlerimiz veya şehrin farklı bölgelerinde yaşayıp farklı bölgelerine ziyaretlerde bulunmak isteyen misafirlerimiz, sizler için 1+0, 1+1, 2+1 ev seçenekleri ve merkezi konumdaki ev imkanlarını sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek ihtiyacınıza en uygun evlerden birini istediğiniz gün ve saatte ayrılma imkanıyla kiralayabilirsiniz. Bizler internet sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan ulaşabilir veya firmamızı ziyaret ederek evlerimiz, mobilyalarımız ve evler ile ilgili herhangi bir soru hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir