19 Mayıs Günlük Kiralık Ev Daire Apart Otel Pansiyon

Samsun 19 Mayıs İlçesinde bulunan konaklama seçenekleri şu şekilde sıralanabilir; 19 Mayıs günlük kiralık ev, 19 Mayıs günlük kiralık daire, 19 Mayıs apart, 19 Mayıs pansiyon, 19 Mayıs Otelleri, 19 Mayıs misafirhaneleri, 19 Mayıs öğretmenevi, 19 Mayıs yazlık tatil evleri.

19 Mayıs Samsun ‘un yaz sezonunda, tatil amaçlı gelen misafirlerini ağırladığı bir ilçesidir.

Aşağıda Samsun 19 Mayıs ilçesinde bulunan konaklama yerlerini görebilirsiniz. 

19 Mayıs İlçesinde bulunan günlük kiralık evleri görmek ve fotoğraflarını incelemek için bizimle iletişime geçin. Size en uygun olan günlük evi tespit edip kiralamanız için yardımcı olalım.

Samsun 19 Mayıs apart evler ve otel tutup günlük, haftalık yada aylık konaklamak istiyorsanız, uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sunuyoruz. İletişim sayfamızı ziyaret ederek bize hemen ulaşın.

19 Mayıs Öğretmen evi bilgileri, telefon numarası ve oda fiyatları hakkında bilgiye ulaşmak için mi buradasınız? 19 Mayıs Öğretmen evi resmi İnternet sayfasına ulaşamadınız mı? Samsun 19 Mayıs ilçesinde bulunan Öğretmen evi için, bizimle iletişime geçin.

19 Mayıs Misafirhaneleri, Samsun 19 Mayıs ilçesinde yer alan Misafirhaneler ve misafirhane fiyatları için bizi arayın.

19 Mayıs Günlük kiralık daire tutmak istiyorsanız, fiyatları ve konumu öğrenmek için bizi 7/24 arayıp günlük kiralık daireler hakkında bilgi alabilirsiniz.

19 Mayıs Pansiyon ve konaklama yerleri hakkında bilgi almak için en doğru yerdesiniz. Samsun 19 Mayıs ilçesinde bulunan pansiyonları sayfamızda bulabilirsiniz. Bize ulaşıp anında yardım alabilirsiniz.

19 Mayıs Otelleri nerede? 19 Mayıs Otel fiyatları ve fotoğrafları için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ucuz ve Ulaşım sıkıntısı çekmeyeceğiniz 19 Mayıs Otelleri için hemen whatsapp üzerinden bize yazın.

19 Mayıs Yalık Tatil Evleri 

Yukarıdaki başlıklar, konaklama yerini hemen kiralamak isteyen misafirlerimiz için, yönlendirme amaçlı oluşturmuştur.

19 Mayıs Samsun ilçeleri arasında sahile sınır, turistlik bir yerdir. Kış aylarında nüfus yarı yarıya düşmektedir. Samsun 19 Mayıs ilçesi genelde yaz aylarında, yurt dışından ve yurt içinden gelen misafirler için vazgeçilmez bir alanı kapsar. Sahil şeridi ile insanların denize girebildiği ve piknik yapabildiği ilçemizde konaklama yerlerini aşağıda görebilirsiniz.

Samsun 19 Mayıs ilçesinde bulunan konaklama yerleri deniz manzaralı ve deniz manzarası olmayan olarak iki bölüme ayırabiliriz. Samsun 19 Mayıs ilçesinde bulunan günlük kiralık evler bahçeli ve deniz manzarasına sahiptir. 19 mayıs ilçesine ait sahile kısa bir mesafede ideal bir konumda konaklama olanağı sunuyoruz. Balkonlu günlük kiralık evde düz ekran TV ve saç kurutma makinesi bulunur. Her dairenin kendi içerisinde Banyo ve wc ler yer almaktadır. Buz dolabı ve set üstü ocağın yanı sıra, su ısıtıcısı ve mutfak araç gereçleri bulunuyor.

 

Samsun 19 Mayıs Apart

19 Mayıs Apart Evler, İlçede bulunan Apart Otellere ait Fotoğraflar, Apart Fiyatları ve 19 Mayıs İlçesinde bulunan apart konumları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Samsun 19 Mayıs Pansiyon

19 Mayıs Pansiyon Fiyatları ve pansiyonların konumu. Samsun 19 Mayıs ilçesinde bulunan Pansiyonlar, fotoğrafları ve detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Samsun 19 Mayıs Otelleri

Samsun 19 Mayıs otelleri. 19 Mayıs ilçesinde bulunan oteller.

Samsun 19 Mayıs Misafirhaneleri

Samsun 19 Mayıs Misafirhaneleri. 19 Mayıs ilçesinde bulunan Misafirhaneler

Samsun 19 Mayıs Günlük Kiralık Ev

Samsun 19 Mayıs Günlük Kiralık Ev. 19 Mayıs ilçesinde bulunan günlük kiralık evler.

Lüks ve temiz olan konaklama yerleri, yemyeşil beldeye yayılmıştır. 1.katta, açık renkte ve güzel döşenmiş bir oturma odası bulacaksınız. Demlik, tava tencere gibi çeşitli aletlerin bulunduğu lüks bir açık mutfak vardır. İki adet tek kişilik bazalı yatak (çift veya ikiz düzeninde) içeren yatak odasında TV ve yağmur duşlu en-suite banyo bulunmaktadır. 

Samsun da bulunan günlük apart eviniz her gün temizlenir ve sizlere teslim edilir.

Trafiğin az olduğu bir tatil parkı arıyorsanız tam yerindesiniz. Arabanızı merkezi otoparka park edebilirsiniz. Parkın büyüklüğünü de göz önünde bulundurarak bisiklet kiralamanızı veya kendi bisikletinizi getirmenizi tavsiye ederiz.

Özellikler
  • Konaklama biriminin içi resimlerden hiç bir farkı yoktur. Bununla birlikte, konfor seviyesi tarif edildiği gibidir.
  • Ulusal politika, başkalarıyla sosyal ilişkileri en aza indirmeyi ve (el) hijyenini sağlamayı amaçlamaktadır. Konaklama ve Tatil parklarında eğlence, çocuk kulübü, sahil, sağlıklı yaşam ve restoranlar gibi olanaklar yer alıyor. 

Samsun ‘un ilçeleri arasında konaklama sektörü bakımından kendini geliştirememiş olan 19 Mayıs ilçesi, Atakum ‘a yani merkezi yere yakaşık olarak 20-25 dakika mesafededir. Ondokuz Mayıs ilçesinde bulamadığınız kalacak yer ihtiyacınızı en yakın yerde karşılamak için bizimle iletişime geçiniz. Sahil kısmında yer alan ilçemizde bütün olanakların daha geniş kapsamlısı Atakum da yer alıyor. Artı olarak AVM, Hastaneler, Bankalar ve çeşitli eğlence merkezleri Atakum ilçemizde yer almaktadır. Konaklama yapacak olan misafirlerimizin bilgileri kesinlikle şahıslar ile paylaşılmıyor. Samsun ve diğer illerde de bu kural geçerlidir. Kesinlikle konaklama yaptığınız sırada sizi soran herhangi birisine bilgi verilmemektedir. Kurallara ve yasalara uygun bir şekilde konaklama hizmeti alabilirsiniz.

Temizlik ve Hijyen
% 0
Memnuniyet Oranı
% 0
ULAŞIM KOLAYLIĞI 100%
MERKEZİ KONUM 100%
OTOBÜS - TRAMVAY - MİNİBÜS - TAKSİ DURAKLARINA YAKIN
OTOGARA, HASTANELERE, SAHİLE ve AVM'lere Yürüme Mesafesinde
GÜVENİLİR ve UYGUN FİYATLI 100%
RAHAT ve KONFORLU 100%
GİZLİLİK İLKELERİ VE YASALARINA UYULMAKTADIR.

Konaklama yapacağınız bütün daireler tamamen beyaz renkte dekore edilmiştir. Mutfak, yemek odası ve oturma odası için 3 yatak odası bulunmaktadır. Çok büyük bir oda, duş, tuvalet, geniş banyo ve ısıtma sistemi bulunan bir dairede kalın. Yatak odalarından ikisi  Hemen hemen her şey yenilenmiştir. Daire, tatil amaçlı Samsun ‘a gelen misafirlerimiz için idealdir. Sahile gitmek için herhangi bir araca gerek duymazsınız çünkü oraya yürünebilir. Ayrıca bir şehrin kültürel programlarının tadını çıkarmak isteyen konuklar için: her şey yakındır!

2 çift veya 2 çocuklu bir aile için ideal konaklama yerleri mevcuttur. Yatak odalarından ikisinde çift kişilik yatak, üçüncüsünde ise 1.40 genişliğinde yatak bulunmaktadır. Ebeveyn yatak odasında 2,10 metre uzunluğunda ve geniş bazalı yatak var.

Yukarı