Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Apart otel Pansiyon Atakum Canik İlkadım ve Diğer İlçelerde Konaklama Hizmeti

Samsun günlük kiralık ev, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, misafirhane, yazlık, rezidans ve konaklama ile ilgili bölgesel arama yapıp, günlük, haftalık yada aylık olarak misafirimiz olabilirsiniz. Samsun bölgesine tatil amaçlı, seyahat ve iş için gelip kalmak istiyorsanız, sizlere uygun fiyat özellikleri ile konaklama imkanları sunuyoruz. Aşağıda Samsun bölgesinde konaklama hizmeti sunan firmalara ait apart, pansiyon, günlük kiralık ev, günlük kiralık daire, otel, yazlık ve rezidansları sıraladık. 

Aşağıda bulunan ilçelerden hangisinde konaklamak istiyorsanız seçin. Samsun bölgesinde bulunan bütün konaklama yerlerini göreceksiniz. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz konaklama yerini tespit edip rezervasyon için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Samsun'da Tatil Ve Konaklama

Samsun’un hemen hemen her bölgesinde gecelik ya da haftalık olarak konaklayabileceğiniz apartlar ve pansiyonlar bulunur. Eşsiz doğası ve denize kıyısı olması sebebiyle Samsun, tatil yapmak isteyen insanların tercih ettiği bölgelerden biridir. Eğer sizin de tatil rotanız Samsun ise bu yazı sizin için güzel tavsiyeler barındırmaktadır. Yalnızca tatil için değil, iş için ya da başka sebeplerle Samsun’da bulunuyorsanız da, sizin için keyifli bir seyahat olacaktır. Daha detaylı bilgilere ulaşmak için samsunapartpansiyon.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun 19 Mayıs

Samsun 19 Mayıs, mavi ile yeşilin buluştuğu bir bölgedir. Karadeniz ile Canik Dağları’nın arasında kalan 19 Mayıs, tatil yapmak için oldukça elverişli bir bölgedir. Bölgede tipik bir Karadeniz iklimi yaşanır. Bölgede konaklayabileceğiniz apartlar, pansiyonlar, günlük kiralık evler ve rezidanslar bulabilirsiniz. Bu bölgedeki konaklama fiyatları 80 ila 200 lira arasında değişmektedir.

Samsun Alaçam

Samsun rotasında ilerleyen tatil severler için Alaçam, en güzel durak noktalarından biridir. Tarihi Alaçam evleri, Geyikkoşan plajı ve mübadele müzesi, Alaçam’ın görülmesi gereken yerlerinden bazılarıdır. Alaçam’da konaklamak isterseniz günlük kiralık evler, pansiyon ve apartlar bulabilirsiniz. Alaçam’da hem doğa, hem deniz manzaralı bu konaklama alanlarının fiyatlarını öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için samsunapartpansiyon.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Samsun Asarcık

Samsun Asarcık bölgesindeki yerleşimin 300 yıl öncesine kadar dayandığı tahmin edilmektedir. Samsun’da mübadele döneminden etkilenmiş bölgelerden biridir. Asarcık coğrafyası itibariyle yüksek köylerle çevrilmiş bir ilçedir. Bölgeye değer katan en önemli yapı Tarihi Gökgöl Camii’dir. Eğer yolunuz Asarcık’a düşer ve burada bir gece geçirmek isterseniz, bölgede farklı konaklama alternatifleri bulunmakadır. Bunlar arasından kendiniz için en uygun olanı seçebilir ve tatilinizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Samsun Atakum

Samsun genellikle tepelerden oluşan bir bölgedir. Fakat Atakum, diğer ilçelerin aksine biraz daha düze bir bölgedir. Zamanında yazlık ve sayfiye yeri olarak bilinen bölge, bugünlerde yerleşim amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Atakum’un kıyı şeridi, Akdeniz sahillerine çok benzer. Bu yüzden Atakum yaz tatili için en çok tercih edilen bölgelerden biri haline gelmiştir. Atakum sahili gerek restoran bakımından gerekse de eğlence mekanları bakımından oldukça zengindir. Gündüz sahilde denizin ve güneşin tadını çıkarıp, akşam ise eğlence merkezlerinde eğlenceli geceler geçirebilirsiniz.

Atakum’da hem ilçe merkezinde, hem de sahil boyunca konaklayacak yerler bulabilirsiniz. Günlük ya da haftalık olarak ev kiralayabilir, pansiyon ya da apart otelleri tercih edebilirsiniz.

Samsun Tekkeköy ve Çarşamba

Tekkeköy’ün Samsun şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 14 kilometredir. Tekkeköy deresinin kılı ovasına açıldığı bölgede kurulmuştur. Bölgede yapılan kazılar sonucunda Hititlere ve Bakır Çağı’na ait kalıntılar bulunmuştur. Denizin biriktirdiği alüvyonlar ile ilçenin 4 km uzakta kaldığı düşünülmektedir. Tekkeköy mağaraları, bu bölgede görülmesi gereken en önemli yerlerden biridir.

 Çarşamba hem Samsun hem de Türkiye açısından en önemli bölgelerden biridir. Çünkü ilçeye adını veren Çarşamba Ovası burada bulunmaktadır. Çarşamba Ovası Türkiye’nin en verimli topraklarından biridir. Yeşilırmak buradan geçer. Şarkılara ve türkülere konu olan Hekimoğlu burada yaşamştır. Çarşamba höyükleri, camileri, türbe ve tekkeleri, doğal alanları, su değirmenleri, anıt ağaçları ve mağaraları ile zengin bir bölgedir. Türkiye’de görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Eğer sizin de yolunuz birbirine oldukça yakın olan Çarşamba ve Tekkeköy’e düşerse, buralarda vakit geçirmek keyifli olacaktır. Bu bölgelere günübirlik geziler yapabileceğiniz gibi, konaklama imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Eğer kendinize uygun bir konaklama çözümü bulmak istiyorsanız, samsunapartpansiyon.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Ayvacık

Ayvacık, Yeşilırmak üzerine kurulmuş bir ilçedir. İlçedeki Hasan Uğurlu Baraj Gölü, ilçeyi ikiye ayırır. Ayvacık bakir bir doğaya sahiptir. Bölge halkı oldukça misafirperverdir. Yürüyüş, bisiklet ve balık tutma etkinlikleri için ideal bir ortamdır. İlçede konaklama için misafirhaneleri ya da öğretmen evini tercih edebilirsiniz. Bunlardan birini arzu etmezseniz, alternatif konaklama imkanlarını da tercih edebilirsiniz. Bölgede oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Samsun Bafra

Samsun ilçesi olan Bafra mutfağıyla oldukça ünlü bir bölgedir. Kapalı Bafra pidesi, Bafra Nokulu ve manda sütünden üretilen kaymaklı lokum tadılmaya değer. Aynı zamanda bölgede çok sayıda şenlik ve panayır düzenlenmektedir. Bunlardan en önemlileri şunlardır: Karadede Panayırı, Bafra Karpuz Şenliği, Sele-Sepet Top Kandil Şenlikleri, Neyzen Tevfik Kültür Şenlikleri, Kapıkaya Fest Doğa ve Spor Festivali. Ayrıca dokumacılık ve el sanatları konusunda da Türkiye’nin öncü bölgelerindendir.

 Tıpkı diğer ilçelerde de olduğu gibi Bafra’da da otel, pansiyon apart gibi konaklama imkanları mevcuttur.

Samsun Canik

Samsun Canik, Karadeniz’in iç kesimlerinde yer alır. İlçenin Güney kısmında Canik Dağları bulunur. İlçe aslında tam bir sanayi ve ticaret bölgesidir. Samsun ekonomisinin büyük kısmı bu bölgeden beslenir. Dolayısıyla iş gezilerinde, ticaret faaliyetlerinde burada bulunmanız gerekirse, Karadeniz kıyısında kendiniz için bir otel, apart ya da pansiyon bulabilirsiniz. Ticaret ve sanayi bölgelerine yakın konaklama imkanları bulunabilmektedir.

Samsun Havza

Samsun’un Havza ilçesi Amasya ilinin komşusudur. Havza bölgesine Paleolitik dönemden bu yana yerleşildiği düşünülmektedir. Bu açıdan oldukça önemli olan kültürel bir alandır. Bölgede Roma’dan kalma yerleşim alanları, kaplıcalar ve mezarlıklar keşfedilmiştir.

 Bölge özellikle kaplıca turizmi konusunda tercih edilir. Dolayısıyla bölgede çok fazla termal otel yer alır. Burada hem tatil yapabilir hem de kaplıcalarda tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Havza, tarihi hamamlara da ev sahipliği yapar. Bu hamamlar arasında en çok bilinenleri Kızgözü ya da Aslanağzı da denen Büyük Hamam, Küçük Hamam ve Maarif Hamamı’dır. Bunların dışında Havza höyükleri, tepeleri ve kaya mezarları ile de dikkat çeker. Samsun’un ve Türkiye’nin en çok kültürel miras barındıran bölgelerinden biridir.

 Havza’nın bir başka çekici özelliği ise mutfağıdır. Havza mutfağını zenginleştiren başlıca yemekler şunlardır: Keşkek, Kıvratma, Büryan, Somun, Mısır Çorbası, Kamaç, Hamur Dolması, Lepsi, Cızlama ve Poot.

 Havza’daki bir günlük bir gezi pek çok turist için yeterli olmamaktadır. Zira gezilip görülmesi gereken çok fazla bölgesi, tadılması gereken çok fazla yemeği vardır. Bu yüzden Havza’da konaklama isterseniz haftalık ev kiralama yolunu seçebilirsiniz. Bunların dışında yine haftalık olarak apart ve pansiyon seçenekleri de bulabilirsiniz.

Samsun'da Görmek İsteyebileceğiniz Diğer Bölgeler

 Samsun’un diğer ilçeleri İlkadım, Ladik, Salıpazarı, Kavak, Terme, Vezirköprü, Yakakent şeklindedir.

 İlkadım Karadeniz sahilinde bulunur. İlçenin en önemli özelliği şudur: Atatürk Samsun’a çıktığında, bağımsızlık yolundaki ilk adımı burada atmıştır.

 Ladik ilkçağlardan bu yana bir yerleşim bölgesi olmuştur. Ladik’in tarihi M.Ö. 2000-3000 yıllarına kadar dayanmaktadır. Osmanlı öncesinde Roma Doğu ve Batı olarak ikiye ayrıldığında, Ladik Doğu Roma tarafında kalmıştır.

 Salıpazarı, ismini her hafta şehir merkezinde kurulan salı pazarından alır. Zamanında Düzköy, Alanyaykın ve Bereket köylerinin birleşmesiyle oluşmuştur.

 Kavak ilçesi için Kale Doruğu Höyüğü oldukça önemlidir. Ayrıca Minoz Han olarak da bilinen Taş Han ve Çakallı Köprüsü Kavak ilçesinde görülmesi gereken yerlerdendir.

 Terme, Vezirköprü ve Yakakent, yine Samsun ilinin diğer ilçeleridir. Eğer siz de Samsun’un herhangi bir ilçesine seyahat ederseniz, konaklama için samsunapartpansiyon.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun ilçelerinde konaklama

Samsun ilçelerinde bulunan konaklama yerleri için aşağıdaki listeye göz atın.

Samsun 19 Mayıs İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için 19 Mayıs Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. 19 Mayıs/Samsun 

Samsun Alaçam İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Alaçam Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Alaçam/Samsun 

Samsun Asarcık İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Asarcık Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Asarcık/Samsun 

Samsun Atakum İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Atakum Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Atakum/Samsun 

Samsun Ayvacık İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Ayvacık Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayvacık/Samsun 

Samsun Bafra İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Bafra Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bafra/Samsun 

Samsun Canik İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Canik Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Canik/Samsun 

Samsun Çarşamba İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Çarşamba Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Çarşamba/Samsun 

Samsun Havza İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Havza Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Havza/Samsun 

Samsun İlkadım İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için İlkadım Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. İlkadım/Samsun 

Samsun Kavak İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Kavak Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kavak/Samsun 

Samsun Ladik İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Ladik Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ladik/Samsun 

Samsun Salıpazarı İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Salıpazarı Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Salıpazarı/Samsun 

Samsun Tekkeköy İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Tekkeköy Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Tekkeköy/Samsun 

Samsun Terme İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Terme Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Terme/Samsun 

Samsun Vezirköprü İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Vezirköprü Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Vezirköprü/Samsun 

Samsun Yakakent  İlçesinde bulunan günlük kiralık evler, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, yazlık, rezidans ve konaklama yerlerini görmek, fiyatları incelemek için Yakakent Konaklama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Yakakent/Samsun 

Samsun'un En güzel Yerlerinde Konaklama Seçenekleri

Samsunda belirli bölgelerde yani Samsun’un en güzel yerlerinde bulunan konaklama firmaları hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Samsun’un en güzel ilçesi kuşkusuz Atakum ‘dur. Atakum ilçesinde bulunan Türkiş, Atakent, Deniz evleri, Körfez, İncesu, Engiz, Kuru pelit, Esen evler, ve Yenimahalle beldelerindeki konaklama yerleri hakkında bilgileri de sayfamızda bulabilirsiniz.

Samsun Apart Pansiyon otel günlük kiralık ev daire misafirhaneleri logo

Samsun ‘nun neresinde olursanız olun konaklama yerleri hakkında bilgiler, fotoğraflar ve fiyatlarını inceleye bilirsiniz. Samsun günlük kiralık ev, günlük kiralık daire, apart, pansiyon, otel, misafirhane, öğretmenevi, yazlık, rezidans ve konaklama hakkında detaylara ulaşa bilirsiniz.

Samsun ilçeleri ve merkezde bulunan konaklama yerlerini sayfamızdan araştırın. Gezilecek yerler, eğlence mekanları, sahili, alışveriş merkezlerine yakın olan günlük konaklama firmamız sizlere güzel zaman geçirmeniz için fırsatlar sunuyor. Sakın kaçırmayın. En uygun fiyatlar ile konaklamanızı yapın.

Samsun Atakum İlçesinde Konaklayın

Samsun Atakum ilçesi Samsun ‘nun en merkezi ve güzel olan, insanların ilgisini çeken bir yerdir. Sahili ve plajı ile Samsun da en kalabalık yer olarak gösterilebilir. Atakum da bulunan konaklama türleri için aşağıda bulunan seçenekleri inceleyin.

Samsun Atakum günlük kiralık ev

Samsun Atakum günlük kiralık ev ihtiyacınızı uygun fiyatlı ve merkezi konumda bulunan günlük kiralık ev seçenekleri ile karşılayın. 1+1 – 2+1 – 3+1 ful eşyalı günlük ev kiralamak için bizimle mutlaka iletişime geçin. Samsun Atakum da bulunan günlük kiralık ev imkanlarından yararlanın.

Samsun Atakum günlük kiralık daire

Samsun Atakum günlük kiralık daire sizlere sunulabilecek en rahat ve konforlu konaklama yeridir. Ailenizle yada sevdikleriniz ile ucuz ve kaliteli konaklama yeri araştırıyor yada kiralamak istiyorsanız bizi mutlaka telefon numaralarımız aracılığı ile arayınız. Sayısız fırsatı ve düşük fiyatlar ile konaklama şansını kaçırmayın.

Atakum günlük kiralık ev, günlük kiralık daireler hakkındaki bilgilere yukarıda bulunan açıklama detayından ulaşabilirsiniz. Aşağıda sizlere Atakum ilçesinde bulunan diğer konaklama imkanları sunulmuştur. İnceleyip, seçim yapabilirsiniz.

Samsun Atakum Apart

Samsun Atakum apart evler, otel fiyatları, telefon numarası, apartların konumu, fotoğrafları, Atakum apart yorumları ve ilanları.

Samsun Atakum Yazlık

Samsun Atakum yazlık fiyatları, telefon numarası, yazlıkların konumu, fotoğrafları, Atakum yazlık yorumları ve ilanları.

Samsun Atakum Pansiyon

Samsun Atakum pansiyon fiyatları, telefon numarası, pasiyonların konumu, fotoğrafları, Atakum pansiyon yorumları ve ilanları.

Samsun Atakum Konaklama

Samsun Atakum konaklama fiyatları, telefon numarası, konumu, fotoğrafları, Atakum konaklama yorumları ve ilanları.

Samsun Atakum Otelleri

Samsun Atakum Otel fiyatları, telefon numarası, otellerin konumu, fotoğrafları, Atakum otel yorumları ve ilanları.

Samsun Atakum Misafirhaneleri

Samsun Atakum misafirhane fiyatları, telefon numarası, konumu, fotoğrafları, Atakum misafirhane yorumları ve ilanları.

Samsun Atakum Rezidans

Samsun Atakum rezidans fiyatları, telefon numarası, rezidansların konumu, fotoğrafları, Atakum rezidans yorumları ve ilanları.

Samsun Atakum Öğretmenevi

Samsun Atakum öğretmenevi fiyatları, telefon numarası, konumu, fotoğrafları, Atakum öğretmenevi yorumları, ilanları.

Samsun'un İlçeleri ve Konaklama İlanları

Samsun 19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent, Ondokuz Mayıs İlçesinde Konaklama yerleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Samsun genelinde hangi konumda kalacak yer varsa en iyi olanı, temiz olanı kiralamanız için sizlere yardımcı olalım. Samsun ilçelerinde kalacak yer arayıp vaktinizi boşuna geçirmeyin. Bizimle irtibata geçip merak ettiğiniz bütün soru ve cevapları bizden öğrenebilirsiniz. 

Samsun 19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent, Ondokuz Mayıs ilçelerinde bulunan konaklama türleri; 

Günlük kiralık ev, Günlük kiralık daire, apart, pansiyon, misafirhane, yazlık, rezidans, oteller, öğretmenevi,  olarak sıralanabilir. 

Samsun günlük kiralık ev

Samsun günlük kiralık ev merkezi konumda yer Alıyor. Günlük kiralık evler de mutfak bulunuyor. Samsunda günlük kiralık evler uygun fiyatlar ile tutulabiliyor. Atakum ve merkezde günlük kiralık ev arıyorsanız bize ulaşın.
Şehit Gökhan Çavuşoğlu Caddesi 16 55200 Atakum Samsun, Türkiye
Telefon: +90 530 730 6016 Samsun günlük kiralık ev Misafirler Yıldız derecelendirmesi: ***** Daire Fiyatları: TL80 - TL200
% 0
Samsun konaklama memnuniyet oranımız
TEPEYE DÖN