Samsun Günlük Kiralık Ev

Samsun Günlük Kiralık Ev Hizmetimiz

Samsun günlük kiralık ev ihtiyacı, nereye gidilirse gidilsin karşımıza çıkabilir. Acil durumlar, iş toplantıları, turistik geziler, günlük kiralık dairelerin önemi arttırmıştır. İnsanlar, aylık kiralık evler haricinde, haftalık ve günlük evlere yönelmeye başlamışlardır. Samsun günlük kiralık ev seçenekleri, herkes için avantajlı ve uygundur.

 İster öğrenci, ister seyyah, ister işçi, ister iş kurma amaçlı Samsun’a gelin, bu evler tamamen size göre dizayn edilmiştir. Otellerden çok daha karlı olan, modern çağın ihtiyaçlarını bir arada tutan bu evler, evinizin rahatlığını aratmıyor. Sizde hemen Samsun günlük kiralık evlere göz atıp, dilediğinizi seçebilir ve istediğiniz kadar kalabilirsiniz.

Konaklama işleri gelişen toplumda gün geçtikçe zorlaşmaya başlamıştır. İnsanlar günlük, haftalık aylık olarak ev kiralamaya başlamıştır. Özelikle sürekli seyahat eden insanlar ve memleketlerinden uzakta kalan öğrenciler günlük, haftalık ve aylık ev kiralayarak yaşamlarını sürdürmektedir. Samsun günlük kiralık ev tutmak isteyen insanlar genellikle tatil için ev kiralamaktadır. Samsun ülkemizin en önemli turistik şehirlerinden biri olduğu için Samsun günlük kiralık ev tutmak isteyen insanlar da genelde Samsun ilimize tatile gelmiş tatilcilerdir.

Samsun Günlük Ev Fiyatları Ne Kadar?

Hangi şehirde olursanız olun, otel fiyatları bir hayli artmıştır. İnsanlar, otellere alternatif olabilecek alan arayışına girmişlerdir. Otellere alternatif olabilen, hatta daha kaliteli hizmet sunan evler kullanıcılar için vazgeçilmezler arasına girmiş bulunmakta. Artık Samsun’a gelenler, günlük 80 ile 150 TL gibi çok küçük meblağlara günlük kiralık ev tutabiliyorlar.

 Peki günlük kiralık evlerin fiyatları nasıl belirleniyor. Eğer merkeze yakın, tüm eksikleri giderilmiş, mükemmel bir ev istiyorsanız haliyle ödeyeceğiniz miktarlar 150-200 lira civarında olur. Merkeze yakın olmasına gerek yok diyorsanız, tüm eksikleri giderilmiş, sıcak su, İnternet ihtiyaçları tamamlanmış evleri 80-90 TL arasında tutabilirsiniz.

 Bu tamamen sizin zevkinize, kaç kişi kalacağınıza bağlı. Dilerseniz büyük ev tutabilir, dilerseniz daha ufak evlerde kalabilirsiniz.

Samsun günlük kiralık ev fiyatları

Samsun günlük kiralık ev fiyatları aşağıda listelenmiştir.

 • 1+0 Günlük kiralık ev 80 TL’den Başlıyor.
 • Mini 1+1 Günlük Kiralık Evler 90 TL 
 • 1+1 Mutfaklı Günlük Ev Fiyatları 100 TL
 • 2+1 Aileler ve Kalabalık gruplar için 150 TL’den Başlayan fiyatlar ile hizmetinizde.

Samsun Günlük Kiralık Evler Nasıl Temizleniyor?

Samsun Günlük Kiralık Ev Temiz mi?

Şehir dışına geldiyseniz veya belirli sebeplerden evinizde konaklayamıyorsanız, başka bir evde kalmak bazı durumlarda zor gelebilir. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise temizliktir. Temizliğine güvenmediğiniz yerde kalmak da çok zordur. Ancak bizler evlerimizi misafirlerimizin ayrıldığı andan itibaren yoğun bir temizlik aşamasına sokarak tepeden tırnağa temizlemekteyiz. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde Samsun pansiyonlarımızda konaklama imkanına sahip olabilirsiniz.

Temizlik konaklama konusunda, önemsenmesi gereken durumlardan birisidir. Özellikle şehir dışına çıkıldığında, kendi ev ortamının sağlanması buna hayli katkı sağlar. Kalınacak olan evin, hassas şekilde temizlenmiş olması, hazır hale getirilmesi önemlidir.

 Bizler, misafirlerimiz evlerimizden ayrıldıktan sonra, son teknoloji temizlik ürünleriyle her yeri titizlikle temizleyerek diğer misafirlerimize sunuyoruz. Her evimiz, hijyen konusunda üst seviyededir.

 Elinizi dokunacağınız yerlerden, basacağınız alanlara, yatak örtülerine kadar her şey yenisiyle değiştirilir. Size temiz ve nezih bir ortamda konaklamak kalır. Samsun günlük kiralık ev seçeneklerinden birinde kaldığınızda kendiniz de bunu kolayca görebilirsiniz.

Günlük Ev Temizlik Ekipmanları

Samsun günlük ev temizlik ekipmanlarımıza ait görüntüleri inceleyin.

Samsun günlük kiralık ev temizlik malzemeleri
Samsun günlük kiralık ev temizlik malzemeleri

Profesyonel Temizlik Personeli

Günlük kiralık ev firmamızda misafirlerimizin temiz evlerde konaklama yapabilmesi için profesyonel ekibimiz sürekli çalışıyor.

samsun günlük kiralık ev hijyen ve temizlik Personeli
samsun günlük kiralık ev hijyen ve temizlik Personeli

Samsun Günlük Kiralık Ev Seçenekleri

Samsun’a kendi başınıza, ailenizle veya dostlarınıza gelmiş olabilirsiniz. Bu durumda, kiralamak isteyeceğiniz evlerin yapıları, büyüklükleri elbette değişebilir. Eğer tek başınıza ev kiralayacaksanız, birçok seçenek mevcut.

 Dilerseniz, ailenizle veya arkadaşlarınızla birbirinden farklı evlerimizi seçebilirsiniz. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 gibi seçeneklerden hangisini dilerseniz, onu kolayca ve anında tutabilirsiniz. Tavsiyemiz, Samsun’a gelmemişken bu seçeneklere sitemiz üzerinden göz atmanız olacak. Sitemiz üzerinden dilediğiniz büyüklükteki evin fiyatını ve diğer durumlarını kolayca öğrenebilirsiniz.

Samsun Günlük kiralık ev 1+0

Samsun Günlük Kiralık Ev 1+0 Seçeneği

İlgili Resimde Sizlere 1+0 Günlük Kiralık Ev Gösteriliyor. Temiz, Güvenilir, Hijyenik, Lüks ve Uygun Fiyatlı konaklama satın almak için bizimle iletişime geçin. Samsun’a geldiğiniz kısa süreli ziyaretlerde kalacak yere ihtiyacınız olması durumunda aceleyle aradığınız günlük kiralık daireler sizleri bazı zamanlarda hiç memnun etmeyebilir.

Samsun Günlük kiralık ev 1+1

Samsun Günlük Kiralık Ev 1+1 Seçeneği​

Ülkemizin güzel şehirlerinden biri olan Samsun, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle yıl boyunca yüz binlerce turiste kapılarını açmaktadır. Sizler de Samsun’a turistik bir gezi yapmayı düşünüyorsanız gelmeden önce kaliteli bir konaklama imkanı bulmak için yerinizi ayırtabilirsiniz.

Samsun Günlük kiralık ev 2+1

Samsun Günlük Kiralık Ev 2+1 Seçeneği

Samsun Günlük Kiralık Ev 2+1 olanlarda ve hepsinde 24 Saat Sıcak Su Bulunuyor. Siz müşterilerimizin rahat bir konaklama süresi geçirmeniz için bütün imkanları sizlere sunmak için çabalamaktayız. Bu sebeple de bütün dairelerimize 24 saat sıcak su hizmeti sağlıyoruz. Hiçbir şekilde kesinti, sıcak su gelmemesi, musluk sorunları, tıkanıklıklar gibi sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Çünkü evi ayırtmanız durumunda eve giriş yapmadan önde bütün temizlik ve arıza durumları kontrol edilmektedir. Böylece canınızı sıkacak hiçbir olumsuz durumla karşılaşmadan belirli sürelerde konaklama yapabileceksiniz.

Samsun'da Günlük Kiralık Ev Avantajları

Samsun’a gelenler için önemli avantajlar sunan Samsun günlük kiralık ev seçenekleri sizi bekliyor. İstediğiniz zaman bu kiralık evlerden yararlanabilir, dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. İster 1 gün ister 10 gün ister daha fazla süre kalabilir, Samsun kiralık evlerimizin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Samsun günlük kiralık evler, eşyalı olduğundan otel kadar lükslük sunar. Otelden eksiği olmayan bu evlerimizin, aksine çok sayıda artıları bulunuyor. Oteller gibi kalabalık olmayan bu evlerde, tek başınıza kalabilir, kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.

Kiralık evlerde, otellerde sunulan konforun aynısı sunulur. İnternet ihtiyacınız, sıcak su gereksiniminiz ve diğer ihtiyaçlarınız tümüyle karşılanır. Size, ev ortamında, otel lüksünde keyifli zaman geçirmek kalır.

Fiyat açsından çok avantajlıdır. Ortalama bir otelin bile yüksek fiyatlı olduğu günümüzde, günlük kiralık daire fiyatları oldukça düşüktür. Fiyatlar düşük olmasına rağmen, sunulan kaliteli çok yüksektir.

Samsun günlük kiralık daireler, kısacası Samsun’daki evinizdir. İster tek başınıza ister ailenizle evlerimize konaklayabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev Avantajları Nelerdir?

 Günübirlik tatil yapmak ve Samsun ilini görmek isteyen insanlar için Samsun günlük kiralık ev Atakum  tutmak gaye rahat ve güvenilir bir konaklama sağlar. Günlük kiralık evler genelde eşyalı olduğu için otel gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca otel gibi kalabalık olmadığı için ev kiralayarak kendinizi kendi evinizde hissedersiniz. Ev kiralamak otele göre daha ucuz olabilir.

 Otellerde rezervasyonunuz yoksa size oldukça pahalıya mal olabilir. Böyle bir durumda Samsun günlük kiralık ev tutmak sizin için daha avantajlı olacaktır. Aynı otellerdeki gibi sıcak su, İnternet gibi hizmetler olduğu için kiralık evler oteller kadar rahattır.

Samsun Günlük Kiralık Ev Memnuniyet Oranımız
% 99,9 Müşteri Memnuniyeti 99.9%

Samsun Günlük Kiralık Evler Nasıl Tutulabilir?

Samsun’a yaz dönemi sınavlar için gelebilirsiniz. Tır şoförü olarak geldiğiniz ilimizde, 1-2 gün dinlenebilirsiniz. Öğrenci, işçi mesleğiniz ne olursa olsun, Samsun’da kalma ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. Peki, Samsun günlük kiralık evler nasıl tutulabilir?

 Bilindiği gibi kısa süreli konaklamalar için en ideal seçenekler, oteller olarak görülür. Fakat otellerin son dönemlerdeki fiyatları, insanların farklı yönlere yönelmesine neden oldu. Bu durumda, seçenekler arasında aylık evler girebilir.

 Ancak 3-4 günlük bir süre için 1 yıllık ev tutmak zorunda kalabilirsiniz. Öyle ki bu evlerde genellikle kontratlar 1 yıl üzerinde yapılır. Böyle yüksek miktarlarda ödeme yapmak istemiyorsanız, pahalı otellere gitmeyi düşünmüyorsanız, günlük kiralık evler size göre.

 Samsun günlük kiralık ev seçeneklerimizle hemen kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Yapmanız gereken sitemize girip, dairelerimiz kısmında rezervasyon işlemlerinizi bitirmektir. Artık Samsun’da eviniz hazır.

Samsun Günlük Kiralık Ev Nasıl Tutulur?

 Samsun günlük kiralık ev tutmak için internet sitelerine müracaat edebilirsiniz. Ayrıca yerel emlakçılar da size günlük ev kiralamanız için size yardımcı olurlar. Samsun günlük ev kiralamak genelde 100 TL civarında bir ücret tutar. Öğrenciler, turistler ve işi gereği Samsun ilinde birkaç günlük konaklama yapması gerekenler Samsunda rahatlıkla ev kiralayabilir. Ev kiralama işlemi için rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur.

 İnternet sitesinden veya emlakçıdan bulduğunuz eve ücretini ödedikten sonra yerleşip konaklayabilirsiniz. Konaklama sırasında sıcak su, internet gibi hizmetleri kullanmanız da mümkündür. Ancak bu hizmetlerin varlığını internet sitelerinden veya emlakçınızdan teyit etmeniz önerilir.

 Tatsız bir durumla karşılaşmamak için bu hizmetlerin varlığını ücret ödemeden sormanız sizin yararınıza olur. Ev kiralamak isteyen öğrenciler veya turistler genellikle geceyi orda geçirerek gündüzleri işlerini hallederler. Bu sebeple ev kiralamak için gündüz vakti başvurmanız sizin için daha kolay olacaktır.

Samsun Günlük Kiralık Evler Önemli Yerlere Yakın Mı?

Merkeze yakın olmak, okula, hastaneye ve diğer önemli alanlarda bulunmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Nerede kalmak istediğinizi kendiniz seçebilir, konaklamanın tadını yaşayabilirsiniz. Evlerimiz, hastanelere, okullara, merkezi alanlara, parklara yakındır.

 Zaman kaybetmeden, hemen sitemiz üzerinden kendinize en uygun seçeneği kiralamaya başlayabilirsiniz. Konaklayacağınız yer tamamen sizin istediğiniz yerde ve şekilde olacaktır, bundan emin olabilirsiniz.

Günlük Kiralık Ev Konumu

Günlük Kiralık ev Avantajları

Samsun Günlük Kiralık Ev Medikal Park Hastanesine Yakın

Hastanede bir yakınınızı ziyarete geldiyseniz ve kalacak yer konusunda sıkıntı yaşıyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece hastaneye en yakın Samsun apart larımızdan birini hemen sizin için ayırtabiliriz. Böylece git gel sıkıntısı yaşamadan, vakit kaybetmeden ve yol için para harcamadan hastane yakınlarında bir günlük kiralık ev sahibi olabilirsiniz.  Sizlere sağladığımız bu hizmetlerle birlikte yüksek derecede müşteri memnuniyeti görmekten de gurur duyuyoruz. Sizler için özenle dizayn ettiğimiz, kaliteli mobilyalarla kaliteli binalarda konaklama şansını kaçırmayın. Hemen bizlere ulaşın ve güvenli ve kaliteli konaklamanın en iyi adresiyle buluşun.

Samsun Günlük Kiralık Ev Yorumları
10/10

Samsun Günlük Kiralık Ev Seçimi

Samsun günlük kiralık ev seçenekleri, sadece hizmet sunmuyor. Kullanıcılarının memnuniyeti için uygun fiyat politikası da izliyor. Her anlamda memnun etme gayesinde olan Samsun günlük kiralık evler, misafirlerin ceplerini yormama gayesinde kuruldu.

Misafirlerini en iyi şekilde karşılayan bizler, bizlerden memnun kalmanızın her şeyden önemli olduğunu biliyoruz. Buna göre size en iyi fiyatları sunuyor, en ideal seçenekleri veriyoruz. Siz dilediğiniz evi istediğiniz sürece inceleyebilir, tercihinizi buna göre yapabilirsiniz.

 Dilerseniz sitemiz üzerinden, dilerseniz bizzat gelip dairelerimizi gözlemleyerek yerinde görebilirsiniz. Firmamızın sitesinde gördüğünüz dairelerin, belirtildiği gibi olduğunu gördüğünüzde rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Evlerde Neler Sunuluyor?

Firma olarak bizler, günlük kiralık dairelerimizde memnuniyet sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin bizlerden memnun kalmaları, bizi beğenmeleri bizim için en önemli husus. Bunun için en iyi şartlarda, uygun fiyatlar sunuyoruz. Kalitenin, ucuz olabileceğini, memnuniyetin, temizliğin mümkün olabileceğini sunmaya çalışıyoruz. Bunların yanı sıra Samsun günlük kiralık ev seçeneklerimiz içerisinde birçok artı sunuyoruz.

Evlerimizin tamamında sıcak su bulunuyor. Dilediğiniz zaman sıcak suyla ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Evlerimizin tamamı eşyalı hizmet sunuyor. Eşyalar, hijyen kurallarına göre titiz şekilde temizlendikten sonra size veriyoruz.

İnternet altyapılarımız tüm evlerimizde mevcut. Bu nedenle en hızlı İnternet erişim keyfiniz, evlerimizde sağlayabilirsiniz.

Evimizde kalma süresini siz belirliyorsunuz. Misafir gibi olmayacağınızı, kendinizi evinizde hissedeceğinizi garanti ediyoruz.

Samsun'da Günlük Kiralık Ev Ödeme Seçenekleri

Samsun’a acil bir durumda geldiniz. Kısa süreli bir seyahat yapıp hemen gideceksiniz. Başka planlarınız var. Tüm bunları düşünürken, ayrıca ödeme problemleriyle karşılaşmayın diye size birçok seçenek sunuyoruz.

 Samsun günlük kiralık dairelerinde kalmaya karar verdiğiniz andan itibaren, artık sadece amacınızı düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü biz, size sunacağımız hizmetlerimizin kalitesinden ve seçenek çeşitliliğinden dolayı, asla sorun yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Samsun günlük kiralık ev seçeneklerinden faydalanmak için bize aşağıda yer alan ödeme yöntemlerinden ulaşabilirsiniz.

Eft ile Havale

Nakit Ödeme

Kredi Kartı ile Ödeme

Cebinizde nakit taşımayı sevmiyorsanız, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartını sevmiyorsanız, havale ile mobil cihazınızdan bize havale yapabilirsiniz. Ödeme konusunda yaşayacağını ufak problemleri asla dert etmiyoruz.

Nakit Ödeme İmkanı

Günlük kiralık ev tutarken ödemeyi nakit yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Samsun günük kiralık ev ücreti kredi kartı ile ödenebilir

EFT ve Havale

Samsun günlük kiralık evler de konaklamak için ödemeyi bankanızdan EFT yada havale ile yapabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev Ödeme Seçenekleri

Acil bir seyahat durumunda Samsun’a gelme durumuyla karşılaştıysanız ve hemen bir Samsun günlük kiralık ev arıyorsanız sizlere en hızlı hizmeti sunarak işlemleri başlatmaktayız. Üstelik istediğiniz ödeme seçenekleriyle ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yanınızda nakit taşımayı sevmiyorsanız kredi ve banka kartı ödeme imkanlarını sizlere sunuyoruz.

3 thoughts on “Samsun Günlük Kiralık Ev

 • Leyla Arslan 13/02/2020 at 18:15

  Samsun günlük kiralık ev uygun fiyatlı konaklama arayanlar için ideal. Temiz ve güvenilir olduğunu da eklemem gerekiyor. Günlük kiralık ev işini gerektiği gibi yapıyorlar. Güvenilir ve aile için uygun

  Cevapla
 • Sevda KAHVECİ 10/08/2020 at 13:22

  samsun günlük kiralık ev, konaklama hizmeti için ulaşmış olduğum firma da 3 defa misafiriniz oldum. Ondokuz mayıs üniversitesinde yatan hastamız sebebi ile sürekli Samsun’da kalmamız gerekiyor. Günlük kiralık ev ihtiyacımızı ulaşım sorunu olmayan ve söylenilen bütün özelliklerin varlığı ile karşılamamıza yardımcı oldunuz. Çok teşekkür ederim. Sizin gibi iyi niyetli, gözünü para hırsı bürümemiş insanların var olmasına çok sevindim. Samsun günlük kiralık ev arayan eş dost akrabalarıma tavsiyede bulunuyorum. Herşey için çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

  Cevapla
 • Mehmet DEMİR 20/09/2020 at 23:03

  Samsun günlük kiralık ev arayanlara tavsiye ederim güvenilir ve uygun fiyat olarak tercih edilebilir bir yer. Atakum, ilkadım, Atakent, canik, çiftlik ve Samsun ilçelerinde günlük kiralık ev arayanlar için ideal mekan.

  Cevapla
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *
  *