Samsun günlük kiralık ev

Samsun Günlük Kiralık Ev

Samsun Günlük Kiralık Ev, Fiyatları, Günlük Kiralık Evlerin Konumu, Samsunda günlük kiralık evler hakkında detaylı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 1+1 – 2+1 ve 1+0 Günlük Kiralık Ev Seçeneklerimizi inceleyin. 

Konaklama işleri gelişen toplumda gün geçtikçe zorlaşmaya başlamıştır. İnsanlar günlük, haftalık aylık olarak ev kiralamaya başlamıştır. Özelikle sürekli seyahat eden insanlar ve memleketlerinden uzakta kalan öğrenciler günlük, haftalık ve aylık ev kiralayarak yaşamlarını sürdürmektedir. Samsun günlük kiralık ev tutmak isteyen insanlar genellikle tatil için ev kiralamaktadır. Samsun ülkemizin en önemli turistik şehirlerinden biri olduğu için Samsun günlük kiralık ev tutmak isteyen insanlar da genelde Samsun ilimize tatile gelmiş tatilcilerdir.

Samsun Günlük Kiralık Ev Konum

Samsun Günlük Kiralık Ev Memnuniyet Oranımız
% 99,9 Müşteri Memnuniyeti 99.9%

Samsun Günlük Kiralık Ev

Samsun Günlük Kiralık Ev, misafirlerine uygun fiyatlar ve güvenilir daireler de konaklama hizmeti sunar. Samsun'da sizlere en iyi daireler de kalma imkanını sunuyoruz. Dairelerimiz temiz ve hijyeniktir. Her misafirden sonra evler mutlaka temizlenip nevresimler değiştirilir.

samsun günlük kiralık ev
samsun günlük kiralık ev

Samsun Günlük Kiralık Ev Fiyatlar Ne Kadar?

 Samsun günlük kiralık ev arayan insanların ilk düşündüğü konu fiyattır. Samsun günlük kiralık ev tutmak isteyen insanlar 50 TL ile 150 TL arasında bir bedel ödeyerek ev kiralayabilirler. Ev kiralarken evin eşyalı olup olmaması, şehir merkezine yakınlığı, binanın özellikleri, internet ve sıcak su bulunma durumu evi kiralayan insanlar için önemlidir.

 Bu özellikler kiranın fiyatına da yansımaktadır. Kiralanan ev şehre yakınsa, eşyalı ise ve internet bağlantısı da bulunuyorsa evin kiralayan kişiye maliyeti artmaktadır. Samsun günlük kiralık ev tutmak isteyen insanlar genelde şehir merkezine ve sahile yakın yerlerde ev kiralamayı tercih eder. Bu sebeple bu bölgelerdeki kira fiyatları diğer yerlere göre daha yüksektir.

Samsun Günlük Kiralık Ev Seçenekleri

 • Samsun Günlük Kiralık Ev İlanları
 • Samsun Günlük Kiralık Daire İlanları
 • Samsun Apart Evler ve Otel İlanları
 • Samsun Pansiyon İlanları

Samsun Günlük Kiralık Ev Avantajları Nelerdir?

 Günübirlik tatil yapmak ve Samsun ilini görmek isteyen insanlar için Samsun günlük kiralık ev Atakum  tutmak gaye rahat ve güvenilir bir konaklama sağlar. Günlük kiralık evler genelde eşyalı olduğu için otel gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca otel gibi kalabalık olmadığı için ev kiralayarak kendinizi kendi evinizde hissedersiniz. Ev kiralamak otele göre daha ucuz olabilir.

 Otellerde rezervasyonunuz yoksa size oldukça pahalıya mal olabilir. Böyle bir durumda Samsun günlük kiralık ev tutmak sizin için daha avantajlı olacaktır. Aynı otellerdeki gibi sıcak su, internet gibi hizmetler olduğu için kiralık evler oteller kadar rahattır.

Samsun Günlük kiralık ev 1+0
Samsun Günlük Kiralık Ev 1+0 Seçeneği

İlgili Resimde Sizlere 1+0 Günlük Kiralık Ev Gösteriliyor. Temiz, Güvenilir, Hijyenik, Lüks ve Uygun Fiyatlı konaklama satın almak için bizimle iletişime geçin. Samsun’a geldiğiniz kısa süreli ziyaretlerde kalacak yere ihtiyacınız olması durumunda aceleyle aradığınız günlük kiralık daireler sizleri bazı zamanlarda hiç memnun etmeyebilir.

Bu gibi durumlarda karşılaşmamak adına hemen bizlere ulaşarak Samsun günlük kiralık daire bulma şansını elde edebilirsiniz. Üstelik evlerimiz içerisinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak eşyalar bulunmaktadır. Sizler için ayıracağımız evler son derece lüks eşyalarla döşenmiş ve temiz eşyalardır. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı sizlere garanti ediyoruz.

Samsun Günlük kiralık ev 1+1
Samsun Günlük Kiralık Ev 1+1 Seçeneği​

Ülkemizin güzel şehirlerinden biri olan Samsun, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle yıl boyunca yüz binlerce turiste kapılarını açmaktadır. Sizler de Samsun’a turistik bir gezi yapmayı düşünüyorsanız gelmeden önce kaliteli bir konaklama imkanı bulmak için yerinizi ayırtabilirsiniz.

 Kimler Samsun Günlük Kiralık Ev Tutabilir?

Samsun iline turist olarak geldiyseniz ve kalacak yeriniz yoksa Samsun günlük kiralık ev tutmak sizin için oldukça mantıklı bir seçim olur. Ayrıca üniversite öğrencisi olup sadece birkaç sınav için okula gelen öğrenciler konaklamak için günlük ev kiralayabilir.

 

Samsun iline iş için gelen kamyon ve tır şoförleri de sıkça günlük ev tutmayı tercih etmektedir. Üniversite öğrencileri genellikle yaz dönemine konulan sınavlar için kiralık ev tutmayı tercih ederler. Bu insanların kiralık ev tutma sebeplerinden biri de kontrat gibi şeylerle uğraşmamaktır. Uzun süre kalmak için kontrat imzalamak gerekse de bir veya iki günlük ev kiralama işleminde genellikle kontrat yapılmamaktadır.

Samsun pansiyonlarımızı tercih ederek bu güzel gezileriniz ardından yorgun bir şekilde gelip, sıcak su ile duşunuzu alıp, konforlu mobilyalarda dinlenebilir, en rahat yataklarda uykuya dalabilirsiniz. ​

Samsun Günlük kiralık ev 2+1

Samsun Günlük Kiralık Ev 2+1 Seçeneği

Samsun Günlük Kiralık Ev de 24 Saat Sıcak Su Bulunuyor Dairelerimiz içerisinde 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Siz müşterilerimizin rahat bir konaklama süresi geçirmeniz için bütün imkanları sizlere sunmak için çabalamaktayız. Bu sebeple de bütün dairelerimize 24 saat sıcak su hizmeti sağlıyoruz. Hiçbir şekilde kesinti, sıcak su gelmemesi, musluk sorunları, tıkanıklıklar gibi sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Çünkü evi ayırtmanız durumunda eve giriş yapmadan önde bütün temizlik ve arıza durumları kontrol edilmektedir. Böylece canınızı sıkacak hiçbir olumsuz durumla karşılaşmadan belirli sürelerde konaklama yapabileceksiniz.

Sizler için Özenle Hazırlamış olduğumuz günlük kiralık evlerimizi görmek için BURAYA tıklayın. 1+0 – 1+1 – 2+1 Günlük Kiralık Evlerde Konaklamak için İLETİŞİM sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Samsun da 1+0 – 1+1 – 2+1 Ful eşyalı günlük, haftalık, aylık dairelerde konaklama seçenekleri ile hizmet sunuyoruz. Apart, Pansiyon, Misafirhane, Günlük Ev ve Otel Hangisinde Misafirimiz Olmak İstersiniz? 

Samsun Apart Otel, Samsun Apart Evler, Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Samsun Apart, Sayfamızı Ziyaret Edin. >> SAMSUN APART

Samsun pansiyon, Samsun pansiyon Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiye Samsun Pansiyon Sayfamızı Ziyaret Ederek Ulaşabilirsiniz. >> SAMSUN PANSİYON

Samsun Otel, Samsun Otelleri ve Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiye Samsun Otel Sayfamızı Ziyaret Ederek Ulaşabilirsiniz. >> SAMSUN OTEL

Samsun Günlük Kiralık Ev Nasıl Tutulur?

 Samsun günlük kiralık ev tutmak için internet sitelerine müracaat edebilirsiniz. Ayrıca yerel emlakçılar da size günlük ev kiralamanız için size yardımcı olurlar. Samsun günlük ev kiralamak genelde 100 TL civarında bir ücret tutar. Öğrenciler, turistler ve işi gereği Samsun ilinde birkaç günlük konaklama yapması gerekenler Samsunda rahatlıkla ev kiralayabilir. Ev kiralama işlemi için rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur.

 İnternet sitesinden veya emlakçıdan bulduğunuz eve ücretini ödedikten sonra yerleşip konaklayabilirsiniz. Konaklama sırasında sıcak su, internet gibi hizmetleri kullanmanız da mümkündür. Ancak bu hizmetlerin varlığını internet sitelerinden veya emlakçınızdan teyit etmeniz önerilir.

 Tatsız bir durumla karşılaşmamak için bu hizmetlerin varlığını ücret ödemeden sormanız sizin yararınıza olur. Ev kiralamak isteyen öğrenciler veya turistler genellikle geceyi orda geçirerek gündüzleri işlerini hallederler. Bu sebeple ev kiralamak için gündüz vakti başvurmanız sizin için daha kolay olacaktır.

Samsun Günlük Kiralık Ev Yorumları
10/10

Samsun Günlük Kiralık Ev Temiz mi?

Şehir dışına geldiyseniz veya belirli sebeplerden evinizde konaklaya mı yorsanız, başka bir evde kalmak bazı durumlarda zor gelebilir. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise temizliktir. Temizliğine güvenmediğiniz yerde kalmak da çok zordur. Ancak bizler evlerimizi misafirlerimizin ayrıldığı andan itibaren yoğun bir temizlik aşamasına sokarak tepeden tırnağa temizlemekteyiz. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde Samsun pansiyon larımızda konaklama imkanına sahip olabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev Ödeme Seçenekleri

Acil bir seyahat durumunda Samsun’a gelme durumuyla karşılaştıysanız ve hemen bir Samsun günlük kiralık ev arıyorsanız sizlere en hızlı hizmeti sunarak işlemleri başlatmaktayız. Üstelik istediğiniz ödeme seçenekleriyle ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yanınızda nakit taşımayı sevmiyorsanız kredi ve banka kartı ödeme imkanlarını sizlere sunuyoruz.

Nakit Ödeme İmkanı

Günlük kiralık ev tutarken ödemeyi nakit yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Samsun günük kiralık ev ücreti kredi kartı ile ödenebilir

EFT ve Havale

Samsun günlük kiralık evler de konaklamak için ödemeyi bankanızdan EFT yada havale ile yapabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev Medikal Park Hastanesine Yakın

Hastanede bir yakınınızı ziyarete geldiyseniz ve kalacak yer konusunda sıkıntı yaşıyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece hastaneye en yakın Samsun apart larımızdan birini hemen sizin için ayırtabiliriz. Böylece git gel sıkıntısı yaşamadan, vakit kaybetmeden ve yol için para harcamadan hastane yakınlarında bir günlük kiralık ev sahibi olabilirsiniz.  Sizlere sağladığımız bu hizmetlerle birlikte yüksek derecede müşteri memnuniyeti görmekten de gurur duyuyoruz. Sizler için özenle dizayn ettiğimiz, kaliteli mobilyalarla kaliteli binalarda konaklama şansını kaçırmayın. Hemen bizlere ulaşın ve güvenli ve kaliteli konaklamanın en iyi adresiyle buluşun.

1 thought on “Samsun Günlük Kiralık Ev

 • Leyla Arslan 13/02/2020 at 18:15

  Samsun günlük kiralık ev uygun fiyatlı konaklama arayanlar için ideal. Temiz ve güvenilir olduğunu da eklemem gerekiyor. Günlük kiralık ev işini gerektiği gibi yapıyorlar. Güvenilir ve aile için uygun

  Cevapla
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *
  *

İnceleme ve Yorumlar

Günlük Kiralık Daireler

Yeni Paylaşılan

İletişim

Siz değerli misafirlerimize, konaklama için ayırdığınız bütçenizi aşmadan, her bütçeye uygun, rahat edebileceğiniz, temiz ve güvenilir konaklama hizmeti sunuyoruz. SEVDİKLERİNİZ İLE BİRLİKTE GÜVENİLİR YERLERDE KONAKLAMA YAPIN.

 • Addres : Mevlana Mahallesi, Şehit Gökhan Çavuşoğlu Caddesi No:16 Atakum/SAMSUN (55200)
 • Telefon : (+90) 530 730 6016
 • Email : [email protected]
 • Whatsapp: (+90)545 395 8115
 • Global (+90) 850 303 3173
 • Gizlilik ve Güven Politikamıza Gizlilik Politikası (Privacy Policy) sayfamızdan Ulaşabilirsiniz.
  Sayfa Başına Dön HEMEN ARAYIN
  WhatsApp chat