Samsun günlük kiralık daire

Samsun Günlük Kiralık Daire Hakkında Bilgiler.

Gezmek, tatil yapmak veya başka bir amaçla yaşadığımız yerden uzaklaşmamız gerekebilir. Yolunuz eğer bu durumlardan bir tanesinde Samsun’a düşerse kiralık ev arayabilirsiniz. Samsun günlük kiralık daire hizmetini samsunapartpansiyon.com en iyi şekilde sağlamaktadır.

Dairelerin Fiyatları

Günlük Kiralık daire fiyatları tutacağınız dairenin konumuna, içinde bulunan imkanlara göre değişse de hafta içi ev tutmanın ücreti en az 80 TL hafta sonu daire tutmanın en az ücreti 100 TL’dir. Bölgedeki diğer daire kiralama işi ile uğraşanlara göre fiyatlarımızın biraz daha aşağıda olduğunu kıyaslama yaparak görmek mümkündür.

Daire Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Bir daire kiraladığınız da otelden veya pansiyondan daha rahat bir gün geçirmek için kiralık daireleri tercih edebilirsiniz. Hem daha ucuza işinizi veya tatilinizi yapabilirsiniz. Günlük kiralık daire de daire ortamında yaptığınız yemekleri yapabilirsiniz, bu da sürekli dışarıdan yemediğiniz için hem sağlıklı beslenmenize olanak tanır hem de masraflardan tasarrufunuzu sağlar. Daire tutmanın bir ayrı avantajı da aynı kendi evinizdeki gibi sessiz, sakin dinlenebilmeniz ve tamamen yalnız veya ailenizle beraber olmanız.

 Bir otelde veya pansiyonda kaldığınız zaman size uğrayan misafirlerinizi istediğiniz gibi ağırlamanız mümkün değildir. Fakat daire kiralarsanız ve yeterli bir alan varsa misafirleriniz bile sizinle konaklayabilirler.

 Çok titiz müşterilerimiz kaldıkları dairelerde istedikleri düzeni ve istedikleri temizlik koşullarını oluşturmakta sıkıntı çekmemektedirler.

Dairelerin Temizliği Nasıl Yapılıyor?

 Kişi sayınıza göre farklı tasarım ve eşyalarla donanmış daireler, bir defa kiralandıktan sonra içi temizlenip covid-19 şartlarına göre dezenfekte edilmeden tekrardan asla kiralanamaz. Daireler uyumanız için yeterli büyüklüktedir. Müşterilerimizin kalacağı yerler boş kalsa bile sürekli havalandırılır ve içerisinin ferahlığı sürekli korunmakta.

Daireye Girdiğinizde Sizi Bekleyen İmkanlar.

 Daireler gününüzü geçirebilmeniz için yeterince büyüktür. Eşyaların hiç birisi sıkışıklık yaratıp rahatsız edecek konuma koyulmazlar. Daireler ve çevresi genelde sessiz ve sakindir. Merkeze yakın olsa dahi merkezin sesinden gürültüsünden etkilenmemeniz için gerekli her şey yapılmıştır. Günlük kiralanan dairelerde saç kurutma makinesi, ütü, çamaşır, bulaşık, kurutma makineleri gibi bir çok hayatınızı kolaylaştıracak eşya vardır. Tutmak istediğiniz daireye bağlı olarak mikrodalga fırın, televizyon olup olmaması değişebilir.. Daireyi kiralamadan önce ilanı dikkatlice incelemeniz gereklidir. Dairelerin her birinde ısınma imkanı ve sıcak su kesinlikle bulunmaktadır.

Samsun Günlük Kiralık Daire Konumları

 Samsun’da bütün ilçelerde kiralık daireler bulunmaz.Çünkü nüfusu yetersiz, küçük ilçelerde günlük kiralık daire bulmanıza imkan yoktur. Hiç bir yatırımcı gelir elde edemeyeceği bir işi yapmaz. Bu yüzden gelişmiş ve merkezi ilçelerde günlük ev aramalısınız. Atakum ilçesinde  bulunan dairelerin hepsi müşterilerin sağlıklı bir gün geçirmesi için özenle seçilmiştir. Samsun dört yanı güzel bir şehrimizdir. Tatilinizi istediğiniz ilçesinde geçirmeniz sizin özgürlüğünüzdedir. Gezerken Teke Köy, Çarşamba, Bafra, Ayvacık, 19 Mayıs, Asarcık gibi istediğiniz bölgeyi seçme olanağınız vardır. Daireler görmek isteyeceğiniz yerler düşünülerek imkan oldukça gezilecek yerlere yakın konumlandırılmaya çalışılmıştır.

Günlük Daire Kiralamak İçin Neler Gerekli.

 Günlük daire kiralayabilmek için öncelikle 18 yaşından büyük olmanız gereklidir. Kiralama işleminde hem firma hem de müşterinin korunması için kiralama kontratı kesinlikle imzalanmalıdır. Kimlik bilgilerinin paylaşılması da önemlidir. Bu bilgiler güvenlik için alınır ve asla kişilerle ve ilgisiz kurumlarla paylaşılamaz.

Gerektiğinde Yeterli Destek Sağlanıyor mu?

 Samsuna gitmeden samsunapartpansiyon.com’da yer alan güncel iletişim bilgilerini alarak gideceğiniz yer hakkında ön bilgi alabilir. Sizin için en uygun daireyi seçmede yardımcı olacak tecrübeli bir ekip vardır. Daireyi  kiralamadan önce ve kiraladıktan sonra çıkan her sorunda yetkili ile rahatça bağlantı kurmanız mümkündür. Samsun günlük kiralık daire aramalarınızda samsunapartpansiyon.com’a ulaşmanız çok basittir. İnternet sitesinde dairelerin fiyatları ve fotoğrafları bulunmaktadır.

Günlük Daire Kiralama İşlemleri Nasıl Olur?

 Önce Samsun’a gelmeden önce destek veren yetkili ile iletişim kurulur. yetkilinin size yardımcı olmasıyla bir daire seçilir. Samsun’a geldiğinizde yetkili ile görüştükten sonra daireye bakılmaya gidilir. Daireye bakma aşamasında müşteri beğenmediği daireyi kiralamak zorunda değildir. İstediği an vazgeçebilir, müşteriye başka boş daireler gösterilir. Konaklama süresi bittikten sonra dairenin ücreti ödenir ve müşteri anahtarı teslim eder. Kapora evin ücretinden düşülür.

Kiralama Süresini Uzatmak İstemeniz Halinde Ne Olur?

 Samsun günlük kiralık daire kiraya verilirken, genelde olaylar spontane gelişmez ve gelen müşterinin rezervasyonu olur. Yetkili kişi ile görüşüldükten sonra eğer ki yeni gelecek bir müşteri rezervasyonu yoksa müşteriyle tekrardan kira kontratı imzalanarak bu süre uzatılabilir.

Daireye Giriş Ve Çıkış Saatleri.

 Samsun günlük kiralık daire kiralarken veya herhangi bir kira sözleşmesi imzalarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey evi terk etmeniz gereken saatlerdir. Daireye girişler boş daire olursa 13:00 itibariyle başlar. Eğer dairede kirada kaldınız ve tatiliniz bittiyse o gün saat 11:00’e kadar daireyi temiz bir şekilde teslim etmek zorundasınız. Aradaki olan iki saatte yeni gelen müşteriler için daire temizlenir ve dezenfekte edilir.

Neden "samsunapartpansiyon.com" Tercih Edilmeli?

 Günümüz de bir çok kişi dairesini kişisel olarak kafasına göre kiraya vermektedir. Bu şekilde kontrat imzalanmadan daire kiralarsanız kendinizi güvenmediğiniz birine teslim etmiş olursunuz. Aynı zamanda kişi ilk görüşte size güven veremezse içiniz o dairede geçirdiğiniz süre boyunca rahat etmeyebilir. Samsunapartpansiyon.com samsun günlük kiralık daire işinde tanınmış bir markadır. Yetkili ekibinin güler yüzü ile güveninizi çok kısa sürede kazanacaklardır. Kurumsal bir yapısı bulunmayan kiralama işi yapan kişiler size her türlü desteği ve imkanı sağlamaktan yoksun olabilmektedirler. Dairede en basit ihtiyacınız olan sıcak su bile bulunmayabilir. samsunapartpansiyon.com’dan kiraladığınız dairelerde asla böyle bir durumla karşılaşmazsınız.

Samsun Günlük Kiralık Daire

Samsun günlük kiralık daire hizmeti kapsamında en uygun fiyatlar ile misafirlere konaklama hizmeti veren firma jollyhome.com.tr olarak tespit edilmiştir. Gerçek bir firma olan Samsun JoLLy Home firması misafirlerine uygun fiyatlı hizmet sunuyor. 

Samsun günlük kiralık daire detaylı arama ve bilgi sunan İnternet sitemiz yukarıda bulunan günlük kiralık daire firmasının fiyatlarını kontrol edip piyasadaki konaklama yerleri arasında en uygun olduğunu tespit etmiştir. 

Sayfa Başına Dön